Tel.: 8 676 20220
Darbo valandos: I-V 08.00-17.00
Santariškių g. 5, Vilnius, procedūriniame kabinete, 08.01-08.31d. dirbsime tris dienas per savaitę, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį 8:00-12:00val., kai nėra reikalinga registracija.
Akcija plaukų, odos ir nagų problemų ištyrimo paketams Ankstesnis Akcija maisto netoleravimo...

Kas daro įtaką mūsų grožiui?

Virškinimas.
Parašyta tūkstančiai straipsnių apie visavertės mitybos svarbą, apie tai, kad tas pats maistas vieniems gali būti vaistas, kitiems – nuodas. Odos atkūrimas ir geros būklės palaikymas priklauso nuo virškinamojo trakto sveikatos. Norint sužinoti ar turite problemų dėl medžiagų absorbcijos (suvirškintų medžiagų išskyrimo iš virškinamojo trakto į kraują ir limfą), reikia išsitirti kokių maisto produktų netoleruojate.
Rekomenduojami tyrimai: iš kraujo – maisto netoleravimo tyrimai Euroline-Food (54, 108 ar 216 maisto produktai).

Hormonai.
Taip pat, odos, plaukų ir nagų būklė priklauso nuo įvairių hormonų. Dažniausiai problemų kelia skydliaukės sutrikimai. Esant hipotirozei, oda sparčiau sensta, nagai – skilinėja, o plaukai pasidaro trapūs, lūžinėjantys, slenka. Kai trūksta skydliaukės hormonų, daugiausia plaukų išslenka smilkinių srityje, neretai dėl hipotirozės beveik netenkama antakių ir blakstienų. Sergant autoimuniniu tiroiditu (imuninė sistema atakuoja skydliaukės ląsteles ir naikina jas), formuojasi lėtinis skydliaukės uždegimas. Kai turima per daug skydliaukės antikūnų, organizmui reikia medžiagų, kurios malšina uždegimą, taip pat antioksidantų – seleno, cinko, vitamino C, bioflavonoidų ir kitų.
Rekomenduojami tyrimai: iš kraujo – TSH, FT4 ir A-TPO.

Vitaminai ir mineralai.
Spartus odos senėjimas, nagų deformavimasis, skilinėjimas ir sluoksniavimasis, plaukų slinkimas, lūžinėjimas ir trapumas gali būti susijęs su vitaminų ir mineralų bei svarbių maisto medžiagų trūkumu, kurios turėtų būti gaunamos su maistu. Tai baltymai, aminorūgštys, omega-3 nesočiųjų riebalų rūgštys, geležis, selenas, cinkas, magnis, varis, folio rūgštis, biotinas, vitaminai D ir B12 bei kiti. Jei organizme trūksta geležies, oda – blyški, pilkšva, su išsiplėtusiomis poromis, lūpos – blyškios ir sausos, oda greičiau sensta ir neteka tonuso. Nagai – ploni ir dažnai su horizontaliomis linijomis, o plaukai išslenka kaskart juos plaunant ar šukuojant – įprastai viršugalvyje, vadinamoje plaukų lankelio zonoje.
Rekomenduojami tyrimai: iš kraujo – bendras baltymas, geležis, feritinas (geležies atsargos organizme), cinkas, varis, magnis, folio rūgštis, vitaminai D ir B12.

Fermentai. Gerosios bakterijos ir grybeliai.
Odos, plaukų ir nagų problemos prasideda ir tuomet, kai trūksta virškinimo fermentų, yra pažeista žarnyno mikroflora. Svarbu, kad netrūktų kasos fermentų: lipazės, kuri skaido riebalus, amilazės, kuri skaido angliavandenius ir proteazės, skaidančios maisto baltymus. Jokia kita medžiaga negali pakeisti virškinimo fermentų, todėl, jei jų trūksta, šių fermentų valgymo metu reikia gauti papildomai.
Labai stipriai odą, ypač veido ir galvos odos būklę, veikia pažeista gerųjų bakterijų ir grybelių pusiausvyra žarnyne. Jei žarnyne nėra pakankamai laktobakterijų ir bifido bakterijų, bet daug stafilokokų ir grybelių (Candida albicans ir Clostridium difficile), pažeidžiamas virškinimas ir trukdoma įsisavinti vertingas maisto medžiagas, be to, organizmas apsinuodija toksinais.
Rekomenduojami tyrimai: iš kraujo – lipazė, pankreatinė amilazė, candida albicans tyrimai; iš išmatų – clostridium difficile tyrimas ir koprograma.


-Akcija galioja iki balandžio 30 d.
-Kraujo paėmimo kaina 2 €
-Nuolaidos nesumuojamos